Baltais kauss 2.posms - vēl aizraujošāk, interesantāk un priecīgāk!

2020. gada pirmajā “Baltais kauss” posmā piedalījās 127 komandas no visas Latvijas. Spēles notika Rīgā (Iļģuciemā, Teikā un Juglā), Ogrē, Ikšķilē, Līvānos, Cēsīs, Valmierā, Madonā, Saldū, Jaunpilī un  Talsos.Lasīt tālāk »

“Baltais Kauss” 1.posms – jautrs basketbols, gardi saldumi

23. un 24. oktobrī tika atklāta ’’Baltais kauss’’ jaunā 2019./2020. gada sezona. Pirmajā posmā piedalījās 130 komandas no visas Latvijas. Basketbola spēles notika Rēzeknē, Gulbenē, Valmierā, Madonā, Siguldā, Ogrē, Ikšķilē, Mārupē, Jaunpilī, Saldū, Bauskā un Rīgā (Imantas vidusskolā, Iļģuciema vidusskolā un Juglas sporta skolā). Mārupē klāt bija arī LJBl korespondents Roberts Aseriņš.Lasīt tālāk »

"Baltais kauss" 1.posms - sākam jauno sezonu!

Latvijas Jaunatnes basketbola līga izsludina pieteikšanos “Baltais kausa” izcīņas pirmā posma turnīriem U10 (2010. dzimšanas gads un jaunāki) un U11 (2009) grupās meiteņu un puišu komandām.Lasīt tālāk »

"Baltais kauss" 4.posms - labs noslēgums labai sezonai

25. un 26. maijā U-10 vecuma grupā, kā arī 1. un 2. jūnijā U-11 vecuma grupā norisinājās 4.posma spēles “BALTAIS KAUSS” turnīra ietvaros. Spēles notika Elektrum Olimpiskajā centrā, O.Kalpaka RTDP, Rīdzenē, Juglā un Mārupē.

LJBL korespondents Roberts apmeklēja U11 grupas spēles Elektrum Olimpiskajā centrā.Lasīt tālāk »

"Baltais kauss" 3. posms – "Laukumā īstas cīņas!"

13. un 14. martā norisinājās “Baltais kauss”  3. posms. Šī posma spēles norisinājās 15 Latvijas vietās : Rēzeknē, Gulbenē, Madonā, Rīgā (Juglā, Iļģuciemā, Rīdzenē, Rīgas 47. vidusskolā), Ogrē, Saldū, Līvānos, Jūrmalā, Kandavā, Mārupē un Jaunpilī.Lasīt tālāk »

"Baltais kauss" 2.posms - "Vienmēr gatavi cīnīties!"

Vakar, 3. Janvārī, sākās „Baltais kauss” otrais posms, kurā kopā piedalījās 142 meiteņu un puišu komandas no visas Latvijas. Spēles tika aizvadītas Rīgā (Imantā, Juglā, Rīdzenē, Iļģuciemā), Jūrmalā, Jaunpilī, Saldū, Talsos, Rūjienā, Līvānos, Madonā, Ogrē.Lasīt tālāk »

“Baltais kauss” Mārupē: basketbola prieka pilns turnīrs

"Baltais kauss” posmā Mārupē piedalījās piecas puišu un trīs meiteņu komandas. Turnīrā bija viss nepieciešamais : spēles, labas emocijas, balvas, saldumi, talismans “PROTEĪNS” un basket.lv jaunais korespondents Roberts, kurš aprunājās ar dalībniekiem.Lasīt tālāk »

Baltais kauss - 1.posms (23.-24.10.)

Latvijas Jaunatnes basketbola līga aicina pieteikties “Baltais kausa” izcīņas pitrmā posma turnīriem, kas U10 grupas meiteņu un zēnu komandām (2009. dzimšanas gads un jaunāki) notiks 23.oktobrī, bet U11 grupas komandām (2008) – 24.oktobrī. Lasīt tālāk »

Baltais kauss - 4.posms

Piektdien un sestdien, 1.-2.jūnijā  turnīri U10 grupās (2008. dzimšanas gads un jaunāki).

Svētdien un pirmdien, 3.-4.jūnijā turnīri U11 grupās (2007. dzimšanas gads).

1.dienā tiks izspēlētas grupu spēles, 2.dienā 1/4, 1/2 un fināla spēles.Lasīt tālāk »

Uzzīmē "Baltais kauss" diplomu

Uzzīmē zīmējumu par tēmu "BASKETBOLS"

Nodod to savam trenerim vai atsūti uz Latvijas Basketbola savienību (Rīga, Ieriķu iela 3, LV-1084)

Iespējams, tieši tavs zīmējums rotās Finālposma diplomu.

Zīmējuma iesūtīšanas termiņš - 20.05.2018.

 

 Lasīt tālāk »

Baltais kauss - 3.posms

13.-14.03. Daugavpilī, Jaunpilī, Jūrmalā, Madonā, Mārupē, Ogrē, Rēzeknē, Saldū, Siguldā un Talsos, kā arī Rīgas zālēs Imantā un Juglā norisinājās tradicionālie turnīri meiteņu un puišu jaunākā vecuma grupu komandām.Lasīt tālāk »

Aicinām pieteikties otrajam posmam!

Latvijas Jaunatnes basketbola līga aicina pieteikties “Mini kausa” izcīņas otrā posma turnīriem, kas U10 grupas meiteņu un zēnu komandām (2008. dzimšanas gads un jaunāki) notiks 3. janvārī, bet U11 grupas komandām (2007) – 4. janvārī.

 


Lasīt tālāk »

Mini kauss - 1.posms

“Mini kausa” izcīņas pirmās kārtas turnīri notiks 15 vietās. Pirmo reizi mazos basketbolistus uzņems Aloja, spēles notiks arī Cēsīs, Iecavā, Jaunpilī, Kandavā, Madonā, Mārupē, Ogrē, Rugājos, Siguldā, Smiltenē un Talsos, kā arī trijās Rīgas zālēs (“Juglā”, Imantas vidusskolā un Iļģuciema vidusskolā).Lasīt tālāk »

Sākās pieteikšanās "MINI kausa" 1.posmam

Šosezon pirmais turnīrs risināsies 2017. gada

25.oktobrī (U10 grupa)

un 26. oktobrī (U11).Lasīt tālāk »